Malmö Kulturskolas administration

Här hittar du kontaktuppgifter till Malmö Kulturskolas administrativa enhet.

Vill du komma i kontakt med en lärare vid kulturskolan kontakta i första hand receptionen. Kontaktuppgifter finns i menyn.

Jalle Lorensson

Jalle Lorensson

Kulturskolechef

E-post: jalle.lorensson@malmo.se
Mobil: 0702-98 49 83

Ulrika Renström

Strateg

E-post: ulrika.renstrom@malmo.se
Mobil: 0766-44 68 86

Fredrik Hast

Enhetschef

E-post: fredrik.hast@malmo.se
Mobil: 0766-44 68 87

Magnus Ekwall

Enhetschef

E-post: magnus.ekwall@malmo.se
Mobil: 0709-17 38 02

Charlotta Jemth

Charlotta Jemth

Administratör

E-post: charlotta.jemth@malmo.se
Telefon: 040-34 68 88
Mobil: 0709-17 38 60

Frank Dorawa

Planeringssekreterare

E-post: frank.dorawa@malmo.se
Telefon: 040-34 48 68
Mobil: 0709-17 38 50

Karin Lei

Kommunikatör

E-post: karin.lei@malmo.se
Mobil: 0733-61 35 90

Tanja Lundwall

Tanja Lundwall

Ekonom/controller

E-post: tanja.lundwall@malmo.se
Mobil: 0709-17 38 55